MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13196266
nr 1319 6266
Stolar
6 st, Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:45:20
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Den Gustavianska stilen